BrandInvest’ten “Astrolojinin Prensesi” Kazanova ile Muhteşem bir Karnaval…

BrandInvest ve Altınel Ankara Otel ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde hazırlanan “Winter Carnival Astrologyand New Year Shopping Event” hafta sonu gerçekleştirildi…

Aslı Altınel

“Astrolojinin Prensesi” olarak tanınan Hande Kazanova, karnavalın ilk günü otelin bünyesindeki Hill’s Restorat’ta katılımcılarla interaktif bir astroloji sohbeti gerçekleştirdi. Katılımcıların soru yağmuruna tuttuğu Kazanova, verdiği cevaplarla konukların beğenisini topladı…

Hülya Altınel – Hande Kazanova

Üzerinde yeni yıl konseptine uygun kırmızı şık bir elbiseyle etkinliğe katılan Hande Kazanova, Ankara’da bulunmaktan ve bu keyifli eventin bir parçası olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Beliz Büyükhanlı 

Yeni yıl konseptlerindeki ürünleriyle etkinliğe katılan kıyafet, kozmetik ve gıda stantlarının sahipleri de müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Aydan Özdoğan

Hülya Altınel

İkinci gün ise Tape Beauty Ankara’dan Anna Ergen, estetiksiz kırışıklık gidermeye ve yüz gerdirmeye yarayan bantlarını uygulamalı olarak tanıttı.

Katılımcılar, elleri dahil yüz ve boyun bölgelerinde gerekli gördükleri yerlere tape uygulamasını yaptırdı.

Irmak Balcı

Ceren Can

Cansu Gökçe

Burcu Filiz Derya

Blue Art’tan Burcu Filiz Derya’nın da seramik workshopu yaptırdığı etkinlikte, katılımcılar seramik kupaları kendi beğenilerine göre renklendirerek, keyifli zaman geçirdi.

Dilan Çakan

Winter Carnival Astrologyand New Year Shopping Event’ a  katılımın yoğun olduğunu belirten bu projenin ortaklarından Dilan Çakan gelen konuklara misafirperverliğini gösterirken Hande Kazanova ve Anna Ergen’e teşekkürlerini de iletti. 

Nesrin Kılavuz

Alper Kocatüfek

Didar Avcı

Nilsu Alizade

Tülay Erciyas Kaya

BrandInvest’in kurucusu başarılı iş insanı Naz Ersoy, genç yaşta yaptığı projelerle ismini sık sık duyduğumuz birisi. Çok çalışmak ve zinde yaşamanın başarıyı ve beraberinde saygınlığı getirdiğini  söyleyerek” Ankara’da daha bir çok projeye imza atacağım” dedi. 

Alina Altıntop

Gülten Bıçakçı

Nelly Hiçdurmaz

Alina Altındağ

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir