Cemiyet Hayatının Ünlü İsmi Merve Mermer

Türkiye’nin en saygın törenleri arasında yer alan Altın Melek Ödülleri’nin yaz organizasyonu olan Güneş ödülleri, görkemli bir gecede Polenezköy, Yako House& Park’ da yapıldı…

Merve Mermer Ödül
Merve Mermer Ödül alırken

Birçok ödül töreninde mimari alanda en başarılı mimar ödülüne layık görülen cemiyet hayatının başarılı ismi Merve Mermer; aldığı yeni ödülüyle de taçlandırıldı. Tayyar Işıksaçan’ın sunuculuğunu yaptığı ödül gecesinde magazin dünyasının ünlü isimleri ödüllendirilirken iş ve cemiyet hayatının ünlü ismi Merve Mermer en iyi mimar ödülünü aldı. Merve Mermer iş kolunda başarılarıyla ödülleri almaya devam edecek gibi görünüyor.

Merve Mermer Teşekkür
Merve Mermer Teşekkür konuşması

Eşinin Doğum Gününü Organize Etmişti…

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden, Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Mermer, doğum gününü eşi mimar Merve Mermer ve yakın aile bireyleriyle kutlamıştı.

Merve Mermer
Merve Mermer Ailesi ve Dostlarıyla

Cemiyet hayatının seçkin çifti dostlarıyla Murat Mermer’in doğum gününü kutlarken organizasyonu yapan Merve Mermer en ince ayrıntıya kadar düşünerek kusursuz bir yaş günü organizasyonu tertiplemişti. En çok merak edilen ise Merve Mermer eşi Murat Mermer için aldığı hediye olurken, hediyesini açıkladığında kısa süreli bir şaşkınlık yaşandı. Doğum günü hediyesi olarak eşi Murat Mermer’e 680.000 Liralık Hublot Saat hediye eden mimar Merve Mermer tüm merakları da bu arada gidermiş oldu.

merve mermer
Merve Hanım ve eşi

Evlerindeki sıcak ve samimi bir ortamda kutlanan Murat Mermer’in yeni yaş karşılamasına Togemder Derneği başkanı Fusun Uysal, eşi Mete Uysal, oğulları Metehan Uysal, Merve Mermer’in annesi Seher Akarsu, Gökalp Alpay Akarsu, Enka Togal, Silas Togal, Cahit Bilgin, Fuat Sezen, Murat Turhan oğlu Yükselcan Turhan gibi isimler katıldılar.

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir