Kim, Kiminle Alışverişte

SEVDA ERGİNCİ SET ARASI
Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Sevda Erginci, geride bıraktığımız gün görüntülendi. Arkadaşlarıyla beraber meydan katında bulunan Cantinery’de vakit geçiren güzel oyuncu, sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Dizi çekimlerinin devam ettiğini ve sette çok kısa bir boşluğu olduğunu söyleyen güzel oyuncu, bu boşluğu da yakın arkadaşlarıyla değerlendirmeyi tercih ettiğini sözlerine ekledi.

ENİS ARIKAN BAYRAM ALIŞVERİŞİ
Ekranların ve sahnelerin başarılı isimlerinden Enis Arıkan, önceki gün görüntülendi. Dizi ve Alice Müzikali ile ilgili açıklama yapan Arıkan, “ikisi de harika gidiyor.
Hem dizi hemde müzikali ile ilgili aldığımız geri dönüşler çok güzel. Bu süreçte bizimde tatlı bir tempopuz oluyor ama son derece memnunum bu yoğunluktan.” açıklamasında bulundu.

BİRCE AKALAY ARKADAŞIYLA BULUŞTU
Ekranların güzel ve başarılı oyuncusu Birce Akalay, önceki gün  görüntülendi. Yakın arkadaşı Hakan Yalçın Öztürk ile birlikte meydan katında bulunan Morini’de oturan Akalay, her zaman olduğu gibi şık tarzıyla göz kamaştırdı.

Uzun süre oturdukları mekanda sohbet edip hasret gideren iki yakın arkadaş, AVM’den ayrılmadan kısa da olsa alışveriş turu yapmayı ihmal etmediler.
JOSHUA KİNG AİLE BOYU ALIŞVERİŞ

Fenerbahçe’nin Norveçli yıldızı Joshua King, önceki gün objektiflere yansıdı. Ailece alışveriş için AVM’ye girerken görüntülenen başarılı futbolcu, eşi ve büyük oğlu ile alışverişin keyfini çıkarırken pusette uyuyan kızı ise onlara uyuyarak eşlik etti.
Çekirdek aile, gün boyu gezerek alışverişin keyfini çıkardı.

HÜLYA AVŞAR

Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan ve her söylediğiyle gündemde olmayı başaran Hülya Avşar, önceki gün alışveriş için gittiği AVM’de  görüntülendi.

Uzun süredir objektiflere yansımayan Avşar, alışveriş maratonundan sonra ayak üstü muhabirlerle sohbet etti.

HANDE SORAL – İSMAİL DEMİRCİ BAYRAM ALIŞVERİŞİ
Başarılı oyuncular Hande Soral ve İsmail Demirci çifti  objektiflere yansıdı. Geçen yıl bu zamanlar oğulları Ali’yi kucaklarına alan çift, bayram için alışverişe geldiklerini belirtti.

Hande Soral ve İsmail Demirci çifti sorular üzerine, bayramda plan yapmadıklarına belirterek ailece bir arada olacaklarını söyleyip alışverişlerine kaldıkları yerden devam ettiler.

MESUT YAR BAŞ BAŞA ALIŞVERİŞ
Ekranların başarılı isimlerinden Mesut Yar, geride bıraktığımız günde eşi Ferda Yar ile birlikte  görüntülendi. eşiyle birlikte alışverişe çıkan başarılı televizyoncu, bir süre mağazaları dolaştı.
Yeni sezon ürünleri inceleyen ikili, alışverişlerini tamamladıktan sonra vale noktasından araçlarını aldıktan sonra AVM’den ayrıldı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir