Loris Artık Tunalıhilmi’de

Loris Parfüm Ankara Tunalıhilmi’de Yeni Mağazasını Açtı…

Loris Parfüm’ün yeni mağazasının açılışı, ATO Başkanı Gürsel Baran ve DP Genel başkanı Gültekin Uysal’ın katıldığı bir tören ile gerçekleşti.

Loris Parfüm’ün Tunalıhilmi mağazası açılış kurdelesini, Franchise sahibi gayrimenkul sektöründe Ankara’da tanınan iş insanı Ömer Sabri Yolaş, ATO Başkanı Gürsel Baran ve DP Genel başkanı Gültekin Uysal beraberce yaptılar.

Loris Parfüm’ün; Yurt içi yurt dışı 400 mağaza ve 80 ülkede bulunduğunu belirten  Franchise sahibi Ömer Sabri Yolaş; “Sektöründe öncü olmayı kendisine ilke edinmiş olan, kaliteli ürünleri ve alanında eğitimli, profesyonel çalışanlarıyla hizmet veren LORİS Parfüm’ün Tunalıhilmi şubesini açmış bulunuyoruz. Loris, Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde parfüm tutkunları ile buluşuyor. Bizde Ankara’nın en işlek Tunalıhilmi caddesinde Parfüm mağazasını açma kararı alarak böyle bir hizmeti halkımıza kazandırdık” dedi.

Açılışa ilgi yoğundu. Davetliler Loris Parfüm’ün yeni mağazasında kokuları deneyimlediler ve alışveriş yaptılar.

Franchise sahibi Ömer Sabri Yolaş; “Parfüm ve yan ürün gruplarıyla, parfüm tutkunlarına seslenen Loris’in en çok beğenilen, en trend kokularını Tunalıhilmi şubesinde bulmanız mümkün” şeklinde açıklama yaptı.

Mağaza çalışanları ise, kişilerin her an yanında taşıyabilecekleri cep parfümlerinin de bulunduğunu aktardılar.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir