Ünlü İsimler O Gece Bir Aradaydı

Şamdan Plus’ın Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da, DS Automobiles ve Alix Avien Paris’in co-sponsorluğunda düzenlediği yeni yıl partisi, iş, cemiyet, moda, sanat ve magazin dünyasından ünlü isimleri bir araya getirdi.

Deren Talu

Şamdan Plus’ın Yeni Yıl Partisi Ünlü İsimleri Bir Araya Getirdi…

Gülcan Arslan

Şamdan Plus Dergisi geçen hafta eğlenceli ve renkli bir yeni yıl partisi düzenledi. Fransız premium otomobil markası DS Automobiles ve ünlü kozmetik markası Alix Avien Paris’in co-sponsorluğunda, Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’da gerçekleşen Şamdan Plus Yeni Yıl Partisi, iş, cemiyet, sanat, moda ve magazin dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Ece Sükan

Pernod Ricard Türkiye, Magnolia Bakery ve Wine Art’ın da katkıda bulunduğu parti, Ayça Torunoğlu’nun canlı keman performansı ve DJ Levent Erim’in çaldığı birbirinden güzel şarkılarla renklendi.

Aslıhan Karalar

Yeni yılın coşkusunu kutlamak üzere partide bir araya gelenler arasında, Şirin Yalçın’dan Aylin Tahincioğlu’na, Sarp Evliyagil’den Burak Uyguner’e, Ece Sükan’dan Gülcan Arslan’a kadar birçok ünlü isim vardı.

Aylin Tahincioğlu

Partide konukları, DS Automobiles’in amiral gemisi DS7’nin yeni modeli karşıladı. Yeni DS7, ilk kez Şamdan Plus Yeni Yıl Partisi’nde görücüye çıktı.

Fadik Sevin Atasoy

Partide eğlence Ayça Torunoğlu’nun, keman şovuyla başladı ve ünlü DJ Levent Erim’in muhteşem performansı ile doruğa çıktı.

Şahika Ercümen

Işıl Rençber

Tülin Şahin

Tuğba Ergin – Tuğçe Uyguner

Seda Vardar – Dicle

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir