Lacoste ile Rengarenk Kış

Lacoste Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonunun ikinci kampanyası için, renkli bir yeni yıl kutlaması sunuyor. Lacoste yeni yıl kutlama ruhunu taşıdığı koleksiyonu ile timsah stilinin kökenlerini, dinamik bir dokunuş sunan ürünlerle yeniden canlandırıyor.

Lacoste’un benzersiz Sonbahar/Kış 2023 koleksiyonunda, birbirinden farklı canlı renkleriyle şişme puffer montlar, rahat ve şık takımlar, kışlık aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip yeni yıl atmosferine uygun ideal parçalar sunuluyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçalarından biri, Lacoste’un ikonik krokodil logosuyla şişme puffer montlar, birbirinden farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Koleksiyonda dikkat çeken rahat takımlar ise, yumuşak dokuları ve rahat kesimleri ile gün boyu konforlu bir kullanım sunarak, benzersiz bir hediye seçeneği olmayı hedefliyor.

Lacoste’un yeni Sonbahar/Kış koleksiyonu, modern ve stil sahibi marka tutkunları için benzersiz tasarımlar sunuyor. Yumuşak dokusu ve rahat kesimi ile gün boyu rahatlıkla kullanılabilen eşofman tasarımları, canlı renk ve çarpıcı desen seçenekleri ile her zevke hitap ediyor.

Kadın koleksiyonu; elbiseler, el çantaları, polo tişörtleri ve eşofman takımları gibi çeşitli seçenekler sunarak, stil ve yaratıcılığı bir araya getirip, modern kadınlara hitap ederken, erkek koleksiyonu ise; eşofman takımları, tişörtler, pantolonlar ve sırt çantaları ile konforu ve şıklığı ön plana çıkarıyor.

Çarpıcı iki yeni ayakkabı modeli

Lacoste 2023 Sonbahar/Kış Koleksiyonu için, yeni iki çarpıcı ayakkabı modeli sunuluyor. L Guard Breaker, Lacoste spor ayakkabı repertuarında tamamen yeni bir model olarak karşımıza çıkıyor. Zırhlar, yarış arabası koltukları ve yürüyüş ayakkabılarından ilham alan L Guard Breaker, trendi yakalayan şık görünümüyle, işlevsellik sunuyor. L Guard Breaker, dikkat çekici tabanı ve rahatlık ile konfor sağlayan yapısıyla, Lacoste Sneaker koleksiyonun yıldız parçalarından biri olarak öne çıkıyor.

L003 Runway Active, Lacoste’un ikonik L003 modelinin yeni bir versiyonu ile, benzersiz renk seçenekleri sunuyor. Neoprene ve file üst kısmı, çarpıcı bağcık dikişi ile delikli yapısı, kalın kauçuk tabanı ve Lacoste imzalı markalaması ile L003 Runway Active, modern yaşam için üretiliyor.

Lacoste’un 2023 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, şimdi Lacoste mağazalarında ve online’da satışta.

 Lacoste Hakkında

1933’te ilk polo gömleğinin yaratılmasından bu yana Lacoste, kadınlar, erkekler ve çocuklar için benzersiz ve özgün bir yaşam tarzı sayesinde dünyaya iyimserliği ve zarafeti yaymak için özgün spor geleneğine göre hareket etti. Hem spor hem de moda dünyasında olan Lacoste, bizi özgürleştirir, hayatımızda hareket yaratır ve kendimizi ifade etme yeteneğimizi özgürleştirir. Her koleksiyonda ve her çizgide, Lacoste’un zamansız zarafeti, yaratıcılık ve klasik çizgilerin karışımıyla ölümsüzleşiyor. Başından beri, timsahın aurası, onu giyen her nesille daha keskin hale geldi ve tarzın çok ötesine geçen ayırt edici bir işaret haline geldi. Ülkeden ülkeye, bir nesilden diğerine ve bir arkadaştan diğerine geçen Lacoste parçaları, onları ikon statüsüne yükselten duygusal bir bağ kurdu. Evrensel ve zamansız Lacoste zarafeti, her insanın değerlerine ve farklılıklarına saygı duyduğu ve tanıdığı büyük bir topluluğu birleştirdi. Lacoste, erkek ve kadın çalışanlarını standart taşıyıcıları olarak kabul eder ve bir kuruluşta tatmin bulmanın en iyi yolunun kendini cesurca ifade etmekten geçtiğine inanır. Misyonu basittir: her insanın tam potansiyeline ulaşması için koşulları yaratmak. Lacoste, 98 ülkede bulunan ve 1100 mağazadan oluşan bir ağ aracılığıyla dağıtılan uluslararası bir MF Brands Group markasıdır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir