Ünlüler Yeni Yıl Alışverişinde…

Sanat ve Magazin dünyasından bazı ünlüler yeni yıl alışverişinde görüntülendiler. Yaklaşan yeni yıl öncesinde ailesi ile veya tek başına görüntülenen ünlüleri siz ModaDergiTV okurları için kaleme aldık…

İyi Okumalar…

BENGÜ YILBAŞINDA SAHNEDE

Sahnelerin başarılı isimlerinden olan Bengü, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Yılbaşı için alışverişe çıktığını söyleyen güzel şarkıcı; “Yılbaşı için erkenden alışverişe çıktım bugün, sahne ve konser çalışmalarımız devam ediyor. Bugünde böyle bir vaktim olduğundan değerlendirmek istedim.” açıklamasında bulundu. Yeni yılı sahnede karşılayacağını söyleyen güzel şarkıc; “Yılbaşı sahnemiz Kars Sarıkamış’ta olacak. Şimdiden herkese güzel bir yıl diliyorum” dedi. Ayrıca Bengü’nün makyajsız ve doğal güzelliği de dikkatlerden kaçmadı.

GAMZE TOPUZ – TÜMER METİN – ELİS NAZ YENİ YIL ALIŞVERİŞİ

Güzel oyuncu Gamze Topuz, önceki gün kızı Elis Naz ve erkek arkadaşı Tümer Metin ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Yaklaşan yeni yıl öncesinde kızıyla birlikte alışverişe çıkan güzel oyuncuya ilerleyen saatlerde Tümer Metin’de eşlik etti. Baş başa süren alışveriş turu sonrası da, keyifli bir akşam yemeği çift, sonrasında AVM’den ayrıldı.

GÖKHAN TÖRE – BUKET TÖRE – ADEL TÖRE AİLECE AKŞAM GEZMESİ

Yeşil sahaların başarılı isimlerinden Gökhan Töre, önceki gün eşi Buket Töre ve kızları Adel Töre ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Akşam saatlerinde eşi ve kızıyla birlikte alışverişe çıkan Töre, uzun süre mağazaları dolaşıp hem kendisi, hemde yakınları için bolca alışveriş yaptı. Ayaküstü muhabirlerle sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Töre; “hepinize kolay gelsin. Şimdiden iyi seneler diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir