2023’ün ilk saatlerinde sesi ve kıyafetleri ile büyülediler

Gülben Ergen İrem Derici ve Simge’nin Sahne Kıyafetleri Yürekleri Hoplattı…

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, yılbaşı akşamı Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Kıyafeti ile adından söz ettiren Gülben Ergen, sevilen şarkılarını seslendirdi. Ünlü şarkıcının sahnede tercih ettiği kıyafet yürek hoplattı…

Kariyerinde altın çağını yaşayan Gülben Ergen yılbaşında Chamada Prestige Kıbrıs’ta sahne aldı…

Erken yılbaşını kutlayan konuklara unutulmaz bir gece yaşattı Gülben Ergen, Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafetiyle hayranlarını büyüledi. Gülben Ergen yılbaşında Chamada Prestige Kıbrıs’ta sahne aldı. Gülşah Saraçoğlu’nun tasarladığı kıyafetle sahneye çıkan Gülben Ergen dikkatleri üzerine topladı.

İstanbul Florya Crowne Plaza Otelde yeni yıla merhaba diyen Simge, kıyafetiyle yürekleri hoplattı…

Yılbaşı akşamı Batum Eclipse Casino’da sahne alan İrem Derici, sesi ve kıyafetiyle sevenlerini büyüledi…

Megastar Tarkan yeni yılda Kıbrıs’ta sahne aldı. Geceden fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınlayan şarkıcı, paylaşımına “Şahane bir geceydi” notunu düştü.

Şarkıcı Hadise, yılbaşında Kıbrıs’ta sahne aldı. İki saat sahnede kalan Hadise, iddialı kostümü ve söylediği şarkılarla sevenlerine eğlenceli bir gece yaşattı.

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, 31 Aralık yılbaşı gecesi Girne’de sahne aldı. 50 yaşındaki ünlü isim, yarı transparan sahne kıyafetiyle dikkat çekti.

Yeni yılı İstanbul’da karşılayan Sibel Can, yılbaşı mesajında “2023’ün herkese sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diliyorum. Her istediğinizin gönlünüzce gerçekleşeceği, bol müzikli, bolluk ve bereketli bir yıl olsun” dedi.

Sıla Gençoğlu, yeni yıla Kıbrıs’ta sahnede girdi. Sevilen şarkılarını seslendiren ünlü isim, “Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. Hepimize sağlık dolu, huzur dolu, bereket dolu bir yıl diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziynet Sali yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Sali’yi izlemeye gelenler arasında Gonca Vuslateri, Nilgün Belgün, Bekir Aksoy, Nihat Kahveci gibi ünlü isimler vardı.

Kalça kemiği çatlayan Ajda Pekkan, bir süre sahnelere ara verdikten sonra eski sağlığına kavuştu. 1.5 ay sonra sahnelere dönen Süperstar, yeni yılı Kıbrıs’ta bir otelde karşıladı.

Ev hapsinin kaldırılmasının ardından ilk halk konserini İzmir’de düzenleyen Gülşen, Gündoğdu Meydanı’nda hayranlarıyla buluştu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir