Binlerce kahve tutkunu Ankara’da buluştu

ANKARA’YI KAHVE KOKULARI İLE BULUŞTURAN FESTİVAL SONA ERDİ

22-23-24 Eylül tarihlerinde Bilkent Center’da gerçekleşen Ankara Coffee Festival, binlerce kahve tutkununun katılımı, canlı konserler, 20’den fazla seminer ve workshop ile sona erdi. 

Media Markt’ın ana sponsorluğu ve Bilkent Center’ın mekan sponsorluğunda Başkentlilerle buluşan Ankara Coffee Festival, birbirinden farklı, kaliteli kahve çeşitleri, keyifli workshopları, eğlenceli etkinlikleri ve konserleri ile 7. kez Bilkent Center’da kahve severler ile buluştu. Kolpa, Cem Belevi ve Bedük gibi milyonların beğenisini kazanan isimlerin şarkıları ile coşturduğu festivalde eğlence dolu anlar yaşandı.

Yoğun ilgi gören festivalin son gününde Bilkent Center’ın 25. Yılına özel sahnede pasta kesimi ve kutlaması da gerçekleşti.  Pasta kesimi öncesi konuşan Bilkent Center AVM Müdürü Esat Aydın şunları söyledi: “Bu yıl bizler için büyük önem taşıyor.

Cumhuriyet’in 100. Bilkent Center’ın 25. yılını kutlayacağımız bu günlerde Ankara Kahve Festivali’ni bir kez daha Başkentliler ile buluşturduk. Sanata ve sanatçıya ziyaretçilerimizin sosyal ihtiyaçlarına değer vererek bu günlere geldik. Bu vesile ile başta siz değerli ziyaretçilerimize, DSM ekibine, tüm iş ortaklarımıza, teknik-temizlik ve güvenlik arkadaşlarıma, Bilkent Center ailemize ve yönetim ekibimize teşekkür ediyoruz.

Üç gün boyunca kahve tutkunlarını ağırladığımız böylesine büyük ve keyifli bir organizasyona 7. kez ev sahipliği yapmanın gurur ve mutluluğunu yaşadık. Çok büyük emekler ile hazırlanan stantlar, alanında uzman ve tanınmış kişilerle gerçekleştirilen keyifli workshoplar, içerikler ile renkli bir atmosferde unutulmaz anlara tanık olduk. Binlerce insanı ağırladığımız bu üç günde bizleri yalnız bırakmayan ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Kahve festivalinin son gününe Bedük damgası 

Son gününde; Taner Cankut Yıldırım ile ‘Nescafe ile Lezzetli Mocktailler’, Atilla Narin-Koray Erdoğdu ile Türk Kahvesi Atlası,İmza Günü-Geleneksel ve Modern Türk Kahvesinin Tat ve Demleme Farkları, Mert Tüzün ile Kahvenin Tadlarını Algılayabilmek ve Koku Duyusu Üzerine Deneysel Bir Workshop ve Kahveci Müco ile Türk Kahvesi Üzerine Farklı Reçeteler Deneyimle! Uygulamalı Olarak Melamet, Yandırma, Soğuk Salep Yapımı ve Tadımı gibi katılımcılar pek çok workshopa katılma imkanı buldu. Katılımcılara kahve ve müzik keyfini bir arada sunan Ankara Coffee Festival’in Kolpa ve Cem Belevi’den sonraki kapanış konuğu ise Bedük oldu. Kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Bedük sevilen şarkılarını katılımcılar ile hep bir ağızdan seslendirdi.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa’nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye’nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından ‘Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır’ mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın ve Ankara’da avantajlı konumuyla öne çıkan, sunduğu kültür, eğlence ve sosyalleşme imkanlarıyla kentsel bir alan olan NEXT LEVEL AVM’nin varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narkule ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir. İzmir Selçuk’ta yer alan Cittantica Ephesus Park varlıkları arasında yer almaktadır. 2021 yılından bu yana Tanyer Yapı’ya ait Tan Urla projesinin ticari alanlarına konsept danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir