TravelExpo Ankara’ya Damgasını Vurdu…

Bu yıl 6.’sı düzenlenen TravelExpo Ankara Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına rekor sayıda katılım sağlandı…

Başta Ankara, Başkent ve Gazi üniversiteleri olmak üzere diğer birçok üniversite öğrencileri ve akademik personeli, Travelexpo 6. Uluslararası Ankara Turizm ve Seyahat Fuarı’nda stant açarak tanıtımlarını yaptılar.

Öğrenciler ve akademik personel, ATO Congresium’da gerçekleştirilen Travelexpo 6. Uluslararası Ankara Turizm ve Seyahat Fuarı’nda  çeşitli yönleriyle tanıtımlarını yaptılar.

“Cumhuriyetin 100. Yılında Turizmin Kalbi Ankara’da Atıyor” sloganıyla fuarın üçüncü gününde  birçok ziyaretçi, fuarı gezip turizm sektöründeki yenilikleri ve işletmeleri keşfetme fırsatı buldu.

Ato Ankara’yı Tanıtmak İçin Stant Açtı

ATO, TravelExpo Ankara 6. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda 64 metrekarelik bir stantla katılım sağlayarak, “Kongre ve Ziyaretçi Bürosu” markası altında Ankara’nın turizm potansiyelini, “Health Ankara” markası altında da sağlık turizmi potansiyelini tanıttı.

Etkinlik kapsamında birçok turizm işletmesi, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla stant açarken, ziyaretçiler, açılan stantları gezerek turizm sektöründeki çeşitli imkânları keşfetme şansını elde ettiler.

Fuar, 19 Kasım 2023 tarihine kadar ziyaretçilere kapılarını açık tuttu, turizm dünyasının güncel gelişmelerini sergilemesiyle yine bir ilk’e imzasını attı.

Travel EXPO Ankara’ya Türkiye’nin bir çok ili katılırken; yurt dışından aralarında İran, Ukrayna, Malezya, Kolombiya ve Etiyopya gibi ülkelerin de yer aldığı çok sayıda  ülke katıldı. Ziyaretçiler fuarda doğudan batıya, kuzeyden güneye Türkiye’nin bütün renklerini görebilme ve yaşayabilme imkanı buldu. Fuara basın  mensupları da büyük ilgi gösterdi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Kabul Et Bilgi Al

Gizlilik ve Çerez Politikası
Dil Değiştir